Zespół

Magdalena Załubska-Król, Absolwentka Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiów podyplomowych z zakresu psychologii społecznej Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej na SGH. Specjalista komunikacji korporacyjnej z doświadczeniem w największych instytucjach finansowych i czołowych agencjach PR. Były zastępca rzecznika prasowego Banku Pekao SA, odpowiadała za relacje z mediami finansowymi i komunikację produktową Banku. Wcześniej w renomowanych agencja PR nadzorowała m.in. takie projekty jak: fuzja Banku Pekao SA i Banku BPH, wejście na polski rynek prywatnego banku Sal Oppenheim, obsługa komunikacyjna, w tym doradztwo w procesie rebrandingu dla spółki Sygnity SA (wcześniej Computerland SA), issue management na rzecz szwedzkiego banku SEB, mniejszościowego udziałowca Banku Ochrony Środowiska. Współpracowała też m.in. z Vattenfall AG i BAE Systems. Karierę rozpoczynała w Raiffeisen Bank Polska SA.

Kontakt:
tel.: 721 796 898,
mail: mz[at]clearcom.pl

 

 

Marek Gieorgica, ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ma blisko dziesięcioletnie doświadczenie w komunikacji i public relations. Przez 4 lata pracował w MSWiA jako szef zespołu komunikacji, a następnie rzecznik prasowy. Od 2005 roku pracował w agencji Point of View jako senior project manager. Specjalizuje się w projektach z zakresu komunikacji finansowej oraz kryzysowej. Pracował między innymi dla Związku Banków Polskich, JP, Meritum Bank, mBank, Deloitte, Ernst & Young, ICG PLC, Reinassance Capital, Fidea Corporate Finance., Comperia.pl, CEDC.

Kontakt:
tel.: 501 086 280,
mail mg[at]clearcom.pl

 

 

 


Agnieszka Jabłońska-Twaróg, jest absolwentką Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz SGH. Przez ostatnie dwa lata odpowiadała za komunikację i relacje z mediami w Ministerstwa Skarbu Państwa, gdzie pracowała jako rzecznik prasowy, a następnie także dyrektor Biura Ministra. Wcześniej związana była z telewizją Polsat, gdzie prowadziła serwisy informacyjne Polsat News oraz „Biznes Informacje” i program publicystyczny „Kto ma rację” Polsat Biznes. Pracowała również jako dziennikarka w Pulsie Biznesu, a wcześniej w TVN24. 


Kontakt:
tel.: 501 679 223,
mail ajt[at]clearcom.pl

 

 

 

 

 

Copyright © 2010 Clear Communication Group.