Clear Communication Group to firma doradztwa komunikacyjnego specjalizująca się w usługach z zakresu PR dla firm i instytucji rynku finansowego usług profesjoalnych i doradczych oraz w komunikacji kryzysowej

Konsultanci CCG posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów PR na rzecz podmiotów sektora publicznego i prywatnego. Do tej pory pracowaliśmy lub pracujemy z takimi klientami jak: KIR S.A, Deloitte, Deutsche Bank PBC, BRE Bank (obecnie mBank), Espirito Santo Investment Bank, Biuro Informacji Kredytowej, BGŻOptima, Oberthur Technologies, Sopra Banking Solutions, Enxoo, Kredyt Inkaso SA, Comperia.pl SA, Instytut Adama Mickiewicza, DEMO Effective Launching, Zakłady Odzieżowe Bytom SA, Invigo SA, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Współpracujemy z grupą specjalistów z zakresu komunikacji online, PR w mediach społecznościowych, CSR, sponsoringu kulturalnego, organizacji atrakcyjnych eventów korporacyjnych itp. Na stałe współpracujemy z instytutami badawczymi (m.in. Instytut Homo Homini oraz IBRiS) i domami mediowymi, które dostarczają precyzyjnej informacji o konsumpcji mediów w grupie docelowej klienta (PRO Media House – media tradycyjne, Digi Media Store – media online).

Naszym atutem jest kreatywne podejście do budowania trwałych relacji klientów z mediami oraz umiejętność przetłumaczenia skomplikowanego świata finansów na prosty i ciekawy przekaz dla zwykłego odbiorcy.

DLACZEGO CCG

Stworzyliśmy CCG, bo wiemy, że w komunikacji finansowej liczą się kompetencje, doświadczenie i profesjonalne podejście. Potrafimy dostosowywać się do potrzeb naszych klientów, realizując programy komunikacji przygotowane z myślą o indywidualnych potrzebach. Siłą CCG jest możliwość dedykowania do obsługi projektów wyłącznie wysokiej klasy, doświadczonych specjalistów. W zależności od potrzeb klienta organizujemy zespół roboczy łącząc wyjątkowe kompetencje naszych współpracowników i partnerów. Dzięki temu możemy świadczyć efektywne usługi szyte na miarę.

 PRACA W CCG (01.09.2017)

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Szczegółowe informacje dostępne tutaj

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV na adres clearcom@c­learcom.pl do piątku, 8.09.2017 r.


Copyright © 2010 Clear Communication Group.